Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Żukowska: Wystąpienie prezydenta Trumpa nie wnosiło zbyt wiele do bieżącej polityki

dodano dwa tygodnie temu, 2017-07-10 w kategorii: Informacje

- Moim zdaniem Donald Trump przyjechał pohandlować, jest biznesmenem i robi to od wielu lat. Głównym celem jego wizyty, z punktu widzenia Stanów Zjednoczonych był biznes, przy okazji powiedział nam bardzo wiele miłych słów, które chcieliśmy usłyszeć, jego wystąpienie było doskonałe sformatowane pod polskiego widza - oceniła Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa SLD w programie „Proste Pytanie”.

- Przemówienie było idealne, pogładziło naszą dumę, ale nie wnosiło zbyt wiele do bieżącej polityki. Jedynym konkretnym zapewnieniem było potwierdzenie przez prezydenta Trumpa artykułu 5 Traktatu Atlantyckiego, z czego się cieszę - podkreśliła Żukowska.

- Były zapowiedzi w sprawie gazu, w sprawie Partiot-ów, pytanie ile to będzie kosztowało? - dopytywała.  

Oglądaj cały program "Proste Pytanie" z udziałem Anny-Marii Żukowskiej, kliknij tuKomentarze

Wydarzenia

 • Zbigniew Ziobro do dymisji. Apel do prezydenta o trzecie weto.

  3 godziny temu

  - Składamy zawiadomienie do prokuratury w związku z możliwością popełnienia przestępstwa przez funkcjonariusza publicznego, który przekroczył lub nie dopełnił swoich obowiązków przez przedłożenie Senatowi RP ustawy z 20 lipca 2017 r. o Sądzie Najwyższym w innym brzmieniu aniżeli została ona...czytaj więcej»

 • Gawkowski: PiS działał w sprawie sądów, jak zorganizowana grupa przestępcza

  dzisiaj o 06:58

  - Tryb pracy nad ustawami, które zmieniają ustrój państwa, to jest to łamanie kręgosłupa demokracji. Niestety Prawo i Sprawiedliwość może się oburzać na temat tego, że ktoś mówi, że będzie siedział, ale PiS w tej sprawie działało jak zorganizowana grupa przestępcza – powiedział Krzysztof Gawkowski, czytaj więcej»

 • Elsner: Pół wstecz

  3 dni temu, 2017-07-21

  Wyzwiska rzucane z mównicy sejmowej pod adresem opozycji dowodzą, że nerwy prezesa PiS-u są w stanie opłakanym. Czego lub kogo boi się Jarosław Kaczyński?czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska w Unii bez Unii w Polsce? Czy to możliwe?

  3 dni temu, 2017-07-21

  Temperatura w Polsce i wokół Polski rośnie. Polityczna temperatura, oczywiście, co zresztą widać codziennie w Sejmie i wokół Sejmu, w Pałacu Prezydenckim i wokół niego, a także w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach, Łodzi i w wielu innych miastach. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Czas tego Sejmu, w tym składzie dobiegł końca

  4 dni temu, 2017-07-20

  - Sejm w obecnym składzie nie ma możliwości prowadzenia Polski w sposób rozsądny i spokojny - powiedział SLD Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD podczas konferencji prasowej, która odbyła się miasteczku namiotowym, które powstało naprzeciwko Sejmu w Warszawie.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.