Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Czarzasty: Czy ktoś zna jakiekolwiek efekty pracy komisji smoleńskiej?

dodano ponad tydzień temu, 2017-07-12 w kategorii: Informacje

- PiS jak wracał do władzy obiecał sprowadzić wrak Tupolewa do Polski i wciąż go nie ma. Komisja smoleńska obiecała, że wszystko wyjaśni i niczego nie wyjaśniła – stwierdził Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w programie „Gość Poranka”.

- Pół roku temu zwróciliśmy się do NIK-u z prośbą, o zbadanie zasadności powołania oraz poniesionych kosztów na tę komisję – przypomniał Czarzasty. - Czy ktoś zna jakiekolwiek efekty pracy komisji smoleńskiej? - dopytywał.

Polityk SLD ocenił, iż sprawa katastrofy smoleńskiej nie zostanie zakończona, dopóki będzie mobilizować ludzi do wyjścia na ulicę. - PiS to taka formacja, która uwielbia rządzić Polską poprzez konflikt – podkreślił.

Oglądaj całą rozmowę z Włodzimierzem Czarzastym w programie "Gość Porannka", kliknij tu.   Komentarze

Wydarzenia

 • Zbigniew Ziobro do dymisji. Apel do prezydenta o trzecie weto.

  3 godziny temu

  - Składamy zawiadomienie do prokuratury w związku z możliwością popełnienia przestępstwa przez funkcjonariusza publicznego, który przekroczył lub nie dopełnił swoich obowiązków przez przedłożenie Senatowi RP ustawy z 20 lipca 2017 r. o Sądzie Najwyższym w innym brzmieniu aniżeli została ona...czytaj więcej»

 • Gawkowski: PiS działał w sprawie sądów, jak zorganizowana grupa przestępcza

  dzisiaj o 06:58

  - Tryb pracy nad ustawami, które zmieniają ustrój państwa, to jest to łamanie kręgosłupa demokracji. Niestety Prawo i Sprawiedliwość może się oburzać na temat tego, że ktoś mówi, że będzie siedział, ale PiS w tej sprawie działało jak zorganizowana grupa przestępcza – powiedział Krzysztof Gawkowski, czytaj więcej»

 • Elsner: Pół wstecz

  3 dni temu, 2017-07-21

  Wyzwiska rzucane z mównicy sejmowej pod adresem opozycji dowodzą, że nerwy prezesa PiS-u są w stanie opłakanym. Czego lub kogo boi się Jarosław Kaczyński?czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska w Unii bez Unii w Polsce? Czy to możliwe?

  3 dni temu, 2017-07-21

  Temperatura w Polsce i wokół Polski rośnie. Polityczna temperatura, oczywiście, co zresztą widać codziennie w Sejmie i wokół Sejmu, w Pałacu Prezydenckim i wokół niego, a także w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach, Łodzi i w wielu innych miastach. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Czas tego Sejmu, w tym składzie dobiegł końca

  4 dni temu, 2017-07-20

  - Sejm w obecnym składzie nie ma możliwości prowadzenia Polski w sposób rozsądny i spokojny - powiedział SLD Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD podczas konferencji prasowej, która odbyła się miasteczku namiotowym, które powstało naprzeciwko Sejmu w Warszawie.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.